MAXX 450 Пинг Понг Гума

MAXX 450 Пинг Понг Гума
Производител: JOOLA
Код на продуктот: MAXX 450
Достапност: На залиха
Цена: 2.213MKD
Без данок: 1.875MKD

Достапни опции


* Боја и дебелина:

Количина:  
   - ИЛИ -   

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: