STIGA INTENSITY NCT Пинг Понг Дрво

STIGA INTENSITY NCT  Пинг Понг Дрво
Производител: STIGA
Код на продуктот: STIGA INTENSITY NCT
Достапност: На залиха
Цена: 2.090MKD
Без данок: 1.771MKD
Количина:  
   - ИЛИ -   

- 5-ката офанзивно  дрво со прекрасно чувство и контрола
-Одлична  траекторија и брзината со одличен баланс

 

КОНТРОЛА: 65
БРЗИНА: 105
СЛОЕВИ: 5
ТИП: OFF

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: