STIGA Carbonado 145 Пинг Понг Дрво

STIGA Carbonado 145 Пинг Понг Дрво
Производител: STIGA
Код на продуктот: STIGA Carbonado 145
Достапност: На залиха
Цена: 9.224MKD
Без данок: 7.817MKD
Количина:  
   - ИЛИ -   

Carbonado 145 е изграден со карбон слоеви во агол од 45 степени кои

 му даваат на дрвото поголема флексибилност и зголемена цврстина

 

КОНТРОЛА: 44
БРЗИНА: 145
СЛОЕВИ: 5+2
ТИП: OFF+  

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: