STIGA Carbonado 90 Пинг Понг Дрво

STIGA Carbonado 90 Пинг Понг Дрво
STIGA Carbonado 90 Пинг Понг Дрво
Производител: STIGA
Код на продуктот: Carbonado 90
Достапност: На залиха
Цена: 7.995MKD
Без данок: 6.775MKD
Количина:  
   - ИЛИ -   

Carbonado 90 дрвото  е изградено со карбон слоеви во агол од 90

степени кој му дава висока  стабилност и  голема брзина.

 

КОНТРОЛА: 47
БРЗИНА: 140
СЛОЕВИ: 5+2
ТИП: OFF+  

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: