STIGA Calibra LT Пинг Понг Гума

STIGA Calibra LT Пинг Понг Гума
Производител: STIGA
Код на продуктот: Calibra LT
Достапност: На залиха
Цена: 2.150MKD
Без данок: 1.822MKD

Достапни опции


* Боја и дебелина:

Количина:  
   - ИЛИ -   

STIGA Calibra LT Пинг Понг Гума

Креирана со специјаниот TransTension сунѓер за максимална тензија и моќ

 

Контрола 81
Брзина 147
Спин 125
Сунѓер MEDIUM  

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: