STIGA Airoc Astro M Пинг Понг Гума

STIGA Airoc Astro M Пинг Понг Гума
Производител: STIGA
Код на продуктот: Airoc Astro M
Достапност: На залиха
Цена: 2.430MKD
Без данок: 2.059MKD

Достапни опции


* Боја и дебелина:

Количина:  
   - ИЛИ -   

STIGA Airoc Astro M Пинг Понг Гума

 

Оптимизирана да произведе еластично чувство при ударот на топката.

Совршена гума за напаѓачи кои играат со брзина и спин.

 

 
Контрола 78
Брзина 152
Спин 128
Сунѓер MEDIUM  

 

 

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: